Вітаємо лауреата професійного конкурсу!

2010-11-28

/Files/images/Винник А.В._уфк_06.JPG

З 21 по 25 листопала 2010 року у місті Києві проходив фінальний тур VII Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок з фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу. Харківську область на цьому конкурсі гідно представила учитель нашої гімназії Ганна Валентинівна Вінник, яка стала лауреатом конкурсу та переможцем в номінації "Глядацькі симпатії". Ось якими враженнями від уроку Ганни Валентинівни поділились учні Київської школи №78, де вчителі проводили конкурсні уроки.

«Я у захваті. Хороший вчитель. Футбол взагалі прикольна гра», - поділився своїми враженнями після уроку шестикласник Михайло. Інноваційні уроки футболу припали до душі і дівчатам, хоча вони зізналися, що дивитися матчі вони не дуже полюбляють. «Чудовий урок. Дуже сподобалися кросворди. Я все швидко відгадала. Хоча футбол не дуже часто дивлюся», - розповіла учениця шостого класу Ірина.

Вітаємо Ганну Валентинівну з перемогою! Бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення і нових перемог!/Files/images/SWScan0000400097.jpg/Files/images/SWScan0000400098.jpg