Ніч науки

2016-09-26

/Files/images/IMG_2751.JPG

24 вересня 2016 року учні 10-11-х класів нашої гімназії взяли участь у міському заході «Ніч науки». Екскурсія розпочалася біля Харківського національного медичного університету, де з привітанням виступив ректор та яскраво представили свій заклад танцювальні колективи. Потім учні гімназії побачили цікаві досліди, взяли участь у медичній вікторині, за що Коротецький Олександр, учень 10-В класу, отримав приз – чашку.
У ХНУРЕ гімназистів чекало не лише знайомство з експонатами виставок, але й зустрічі з давніми друзями. На жаль, час, відведений для відвідування ВНЗ Харкова був обмежений, тому пройти тестування в ХНЕУ не вдалося, проте дуже смачно пригощав Харківський університет харчування та торгівлі.
Найбільше враження справив на учнів гімназії «Університет банківської справи», оскільки там студенти та викладачі підготували цікаві конкурси для школярів. Дві команди наших учнів (10 та 11 клас) були нагороджені грамотами за призові місця, та в особистому заліку був відзначений Могиленець Олександр, учень 10-В класу. Там ми також побачили делегацію гостей-іноземців.
У Національному аерокосмічному університеті імені Жуковського «Харківський авіаційний інститут» прослухали цікаву екскурсію про авіаційні двигуни. Під запальну музику, що лунала біля входу в інститут, учні навіть потанцювали.
Останнім пунктом маршруту виявився ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Інші ВНЗ за маршрутом №1 відвідати не вдалося, тому що часу на екскурсію по кожному університету дуже мало (15-20 хвилин). Хотілося, щоб наступного року ми могли б відвідати менше ВНЗ, проте відповідно до профілю.