• Новини ліцею

2017-12-01

/Files/images/2017/DSC_8013.JPG

01.12.2017 на базі нашої гімназії відбулася урочиста посвята учнів нашого закладу в кандидати юних миротворців. З вітальним словом перед учнями виступили: головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, куратор Асоціації шкільних організацій учнівського самоврядування «Нове покоління» Московського району Кустовська Галина Миколаївна, координатор Всеукраїнського проекту «Юні миротворці» - голова правління громадського руху миротворців, миротворець місії ООН у республіці Сьєра-Леоне, учасник бойових дій в Ефіопії Самойлов Сергій Анатолійович. Вони побажали дітям успіху і натхнення в подальшій роботі.

Всі учні отримали Картки ступенів росту учасника Всеукраїнського проекту «Юний миротворець», посвідчення в кандидати юних миротворців «Юні творці миру», завдання на грудень місяць. Бажаємо юним миротворцям цікавої та корисної роботи!