Година Коду 2017

2017-12-13

/Files/images/2017/godina_kodu/1.jpg

З 4 по 8 грудня в нашій гімназії в рамках Всесвітнього тижня інформатики проходив захід “Година Коду”. Учні 5-7 класів та учитель інформатики Є.О. Шакуров підтримали ініціативу, виконавши уроки кодування.

Учасники тренінгу з основ кодування отримали сертифікати за проходження «Години коду».

Hour of Code– це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн!

Глобальний рух підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо та чимало інших політиків, акторів та музикантів. В Україні ініцативу також підтримують відомі особистості, такі як Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, Павло Табаков та інші. А минулого року до освітньої кампанії «Година коду» долучилась Перша леді України Марина Порошенко, яка провела урок з інформатики в школі № 41 ім. З.К.Слюсаренка.