День безпечного Інтернету 2018

2018-02-06

/Files/images/2018/SID2018_EC_Insafe_INHOPE-01-800x445.jpg

6 лютого 2018 рокуу світі відзначаєтьсяДень безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafeта INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно. Мільйони людей у всьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах у всьому світі.

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, інформацію про заходи в Україні:https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці:https://www.facebook.com/UkraineSID

День безпечного Інтернету у Твіттері:https://twitter.com/UkraineSID

Центр кращого Інтернету:https://betterinternetcentre.org/

Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти:ukraine.sid@gmail.com

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.