• Новини ліцею

2018-02-16

/Files/images/2018/1.jpg

15 лютого 2018 року у рамках інформування учні 9-Б та 9-В класів Харківської гімназії № 144 відвідали Музей криміналістики Харківської юридичної академії. Познайомилися з роботою криміналіста, цікавою професією серед молоді. Окрема експозиція присвячена всіляким видам шахрайства і їх еволюції. Тут можна було побачити зразки зброї, а також підробні документи і грошові знаки, вилучені у злочинців, набір відмичок для розкриття замків.

Відвідали Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого – провідний державний культурний, освітній, науково-інформаційний заклад. Це загальнодоступна установа з універсальними за змістом фондами, яка обслуговує найширші верстви населення.