Вшанування обдарованих учнів Московського району

2018-02-19

/Files/images/2018/17.jpg

6 лютого 2018 в адміністрації Московського району відбулось урочисте вшанування обдарованих учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Свято вшанування обдарованих дітей і вручення сертифікатів стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» і Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» проводиться щорічно більше 10 років і є складовою в реалізації проекту «Обдарована молодь» Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова.

Мета даного проекту – забезпечення сприятливих умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку обдарованої молоді міста Харкова, успішно реалізується на рівні Московського району, забезпечуючи виявлення обдарованої учнівської молоді, психологічну підтримку, створення умов і можливостей для її розвитку.

Серед нагороджених – переможці міських та обласних інтелектуальних змагань, міжнародних турнірів, чемпіони України, призери міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Серед нагороджених – учень 4 класу ХП НВК «Благовіст» Лев Бондаренко, який у свої вісім років встановив 4 інтелектуальні рекорди України.

У 2017/2018 навчальному році стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» отримують 6 учнів закладів освіти Московського району, із них 2 учні Харківської гімназії № 144, учениця 11 класу комунального закладу «Харківський навчально-виховний комплекс № 8», випускник Харківської гімназії № 23, випускник Харківського ліцею № 141 та учень 4 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Благовіст».

Вітали стипендіатів почесні гості – Товкун О.М., голова адміністрації Московського району, депутат Харківської міської ради, Родак С.В., помічник народного депутата України Святаша Д.В., депутат Харківської обласної ради, Карнаушенко О.С., помічник народного депутата України Мисика В.Ю., Гресь О.В., начальник Управління освіти, Голіщева М.В., голова районної батьківської ради.

Усім стипендіатам вручаються сертифікати встановленого зразка і буклети від Харківської міської ради «Обдарована молодь. 2017/2018 навчальний рік».

Додатково кожному стипендіату Харківського міського голови «Обдарованість» вручена подарункова карта COMFI від народних депутатів України Дмитра Володимировича Святаша та Володимира Юрійовича Мисика.

У подарунок стипендіатам Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» від народних депутатів України Дмитра Володимировича Святаша та Володимира Юрійовича Мисика – цифровий міні-динамік.

Для учасників урочистостей прозвучали музичні композиції у виконанні ансамблю гітаристів «Гармонія» (ЗЗСО № 103), Чіджан Аліси (ЗЗСО № 122), хорового колективу учнів музичної школи № 3 (ЗЗСО № 30).

Нагородження переможців районного етапу конкурсу «Учень року – 2017/2018»:

«Інтелектуал року» - Ольховський Радіон, «Спортсмен року» - Юдін Богдан. Кращий учень навчального закладу Баришева Анастасія

Учні отримали подарунки та сертифікати.