В умовах воєнного стану, з метою дистанційної взаємодії та надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу, спеціалісти психологічної служби надають наступну психологічну допомогу:

• просвітницько-консультативна група (у Viber створена спільнота "Психологічна служба ХГ № 144" . Код приєднання надіслані в класні групи. Приєднавшись до спільноти Ви можете: ознайомитись з посиланнями щодо інформації для сумісного проведення часу з дітьми, рекомендаціями з різних питань, брати активну участь в опитуваннях та обговоренні проблем психологічного характеру, записуватись на он-лайн консультації для отримання необхідної допомоги)
  • тематичні онлайн зустрічі з учнями, батьками та педагогічними працівниками гімназії (на платформі Zoom за графіком проходять зустрічі з кожною групою окремо один раз на тиждень. Участь добровільна. Посилання на конференції надсилаються в класні групи або у Viber-спільноту «Психологічна служба ХГ№144»)
Графік он-лайн зустрічей
для педагогічних працівниківпонеділок 14:00-16:00
для батьківвівторок 15:00-17:00
для здобувасів освіти 1-4 класівсереда 14:00-16:00
для здобувачів освіти 5-7 класівчетвер 14:00-16:00
для здобувачів освіти 8-11 класівпятниця 14:00-16:00
  • індивідуальні безкоштовні он-лайн консультації для всіх учасників освітнього процесу (для отримання он-лайн консультації всі бажаючі в вайбер спільноті «Психологічна служба ХГ№144» можуть залишити в особистих повідомленнях у психолога або соціального педагога замовлення на консультацію. Або за попереднім записом через особисте повідомлення за номером телефона).
  • +38-066-704-09-72 (Viber/Telegram) соціальний педагог Карина Юріївна
  • +38-093-470-39-01 (Viber/Telegram) практичний психолог Тетяна Віталіївна

Незважаючи на обставини, ми намагатимемося зробити усе, що залежить від нас, щоб підтримати учнів та їх батьків, вчителів, а також кожну людину, яка звернеться до нас, у ситуації воєнного часу та спільними зусиллями знайти особисті ресурси, які допоможуть зберегти фізичне та психічне здоров"я і віднайти сенси для майбутнього життя. Звертайтеся! І Бережіть себе!