Вступ до гімназії

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте дати своїй дитині якісну освіту, запрошуємо до нашої гімназії.

/Files/images/пустой.GIF/Files/images/Структура1.jpg/Files/images/пустой.GIF

/Files/images/пустой.GIF/Files/images/Структура2.jpg/Files/images/пустой.GIF/Files/images/Структура3.jpg

/Files/images/пустой.GIF/Files/images/Структура4.jpg/Files/images/пустой.GIF/Files/images/Структура5.jpg/Files/images/пустой.GIF/Files/images/Структура6.jpg

Профілі навчання:

- правовий;
- математичний;
- хіміко-технологічний.

Приймання дітей до Харківської гімназії № 144 здійснюється на конкурсній основі: до 1-го класу спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та до 5-го і 10-го класів гімназії в рамках основного конкурсного приймання до 2-4-х класів спеціалізованої школи І ступеня та до 6-9-х класів гімназії в рамках додаткового конкурсного приймання. З правилами конкурсного приймання, розкладом конкурсних випробувань та переліком документів, необхідних для вступу, Ви можете ознайомитись у наступних розділах:

Правила конкурсного приймання
Розклад конкурсних випробувань
Документи для вступу або переводу
Література для підготовки до конкурсних випробувань
Зразки завдань конкурсних випробувань для вступу до класів гімназії:

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ

«Інтелект України»

Мета всеукраїнського науково-методичного проекту «Інтелект України» - впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді.

Нормативна база проекту – накази Міністерства освіти і науки України № 1218 від 30.12.08 р. та № 898 від 28.09.09 р. Наказом № 925 від 04.10.10 «Про розширення бази експериментального впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» надано статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня Харківській гімназії № 144.

Науковий керівник проекту – доктор педагогічних наук, професор Ірина Володимирівна Гавриш.

У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

· Розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики.

· Сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу.

· Вільно спілкуватися іноземними мовами.

· Сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»).

· Сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаймося разом»)