Вступ до гімназії

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте дати своїй дитині якісну освіту, запрошуємо до нашої гімназії.

Прийом до гімназії здійснюється відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016

/Files/images/Структура1.jpg

Профілі навчання школи III ступеня (10-11 кл):

- правовий;-

- математичний;

- хіміко-технологічний

- філологічний (українська філологія)

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ

«Інтелект України»

Мета всеукраїнського науково-методичного проекту «Інтелект України» - впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді.

Нормативна база проекту – накази Міністерства освіти і науки України № 1218 від 30.12.08 р. та № 898 від 28.09.09 р. Наказом № 925 від 04.10.10 «Про розширення бази експериментального впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» надано статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня Харківській гімназії № 144.

Науковий керівник проекту – доктор педагогічних наук, професор Ірина Володимирівна Гавриш.

У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

· Розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики.

· Сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу.

· Вільно спілкуватися іноземними мовами.

· Сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»).

· Сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаймося разом»)