Результати конкурсного приймання учнів до 1-х класів у 2017 році

Ви можете ознайомитися з підсумками конкурсного прийому шестирічок до першого класу початкової спеціалізованого школи з поглибленим вивченням англійської мови Харківської гімназії № 144. В кожному класі будуть навчатися тільки 30 учнів, тому рішенням педагогічної комісії (Протокол від 02.06.2017 №1) до зарахування рекомендовані діти, які в рейтингу стоять на перших 30-ти місцях. Батькам цих учнів потрібно надати заяву про зарахування до гімназії з підписами обох батьків. Зразки документів для зарахування будуть надані батькам на батьківських зборах 07.06.2017 (середа) 17-00:

1-А клас (НПП «Інтелект України») – кб.2

1-Б клас (НПТ «Росток») – кб.3

1-В клас (гуманітарний) – кб.16

Останній день подачі заяв – 08.06.2017 р.

При звільненні місць зарахування іде відповідно до рейтингу (Вам зателефонують).

Якщо, Ваша дитина не пройшла за рейтингом, Ви можете забрати подані документи у секретаря і подати їх в школу за місцем проживання. Всі діти талановиті, але бажаючих навчатися в гімназії набагато більше, ніж наші можливості. В 2017/2018 навчальному році відкривається тільки 3 перші класи по 30 учнів в кожному – усього 90 учнів. Збільшення кількості класів або кількості учнів в них за межами компетенції адміністрації, тому просимо з розумінням віднестися до результатів конкурсного приймання. Всі діти мали однакові можливості, співбесіди проходили в Вашій присутності, результати прокоментовані Вам під особистий підпис.

Конкурсне приймання учнів до 1-х класів здійснювалось відповідно нормативних вимог.

ПРОТОКОЛ № 1
засідання педагогічної комісії Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області

Інформація для батьків майбутніх першокласників

/Files/images/99bedacc3779.jpg

«Інтелект України» - впровадження системи розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей. (Всі предмети вивчаються за індивідуальними програмами, додатково введені предмети – Навчаємося разом і Еврика)

Математичний – предмет математики викладається за програмою

Л.Г. Петерсон (поглиблений курс математики)

Класи гуманітарної спрямованості – поглиблене вивчення англійської мови та предметів гуманітарного циклу

Предмет англійська мова вивчається поглиблено в усіх класах за однаковою програмою.

Російська мова вивчається з другого класу як предмет

Зарахування дітей відбувається з 1 червня 2017 року на конкурсній основі за результатами співбесіди