До перших класів 2018/2019 навчального року зараховано 120 дітей.

Вільних місць - 0.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016, Наказу Адміністрації Московського району Харківської міської ради від 05.05.2018 року № 41 «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Московського району на 2018/2019 навчальний рік та організацію обліку дітей шкільного віку та учнів» прийом заяв та документів для зарахування дитини до першого класу Харківської гімназії № 144 буде проходити 11-31 травня 2018 року в робочі дні з 15-00 до 17-00 в робочі дні (на другому поверсі початкової школи).

Одним із батьків особисто має бути надано (в платиковому скоросшивачі з файлами, з собою мати 10 аркушів офісного паперу А-4):

1. Заяву одного з батьків дитини, поданої особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника (бланки можна взяти у секретаря);
  2. Копію свідоцтва про народження дитини (копії всіх документів відповідно до оригіналів завіряє секретар);
  3. Оригінал або копію медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», карта щеплень (2 екз.)
  4. Оригінал або копію висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації (у разі наявності);
  5. Документи, що підтверджують право на першочергове зарахування дітей:
    • Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу: паспорт громадянина України (тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідки біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини; Довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з батьків дитини), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року №207; Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з батьків); Документа, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір куплі-продажу тощо); Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; рішення суду, яке набрало сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення; Документу, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між особами(що до цілей цього порядку підтверджує місце проживання за умови його нотаріального посвідчення ); Довідки про проходження служби у військовій частині;
    • Право на першочергове зарахування дітей, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти, підтверджуються відповідними довідками закладу освіти (видає секретар гімназії);

Територія обслуговування ХГ № 144: вул. Гв.Широнінців – 50, 50-а, 50-в, 52, 54, 54-а, 58, 60, 62, 50/29; вул. Героїв Праці – 29, 31-а, 31-б, 33-г, 33-д; вул. Бучми – 28/64, 30-а, 30-б, 30-в, 30-г.

У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, діти можуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця. За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає особа, яка їх подає. Наказ про зарахування видається при наявності оригіналів необхідних документів.

Територія обслуговування

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Проектна потужність

Відповідно до Проекту №222-1-126 (типового) проектна потужність навчального закладу - 1176 учнів

Інформація для батьків майбутніх першокласників

/Files/images/99bedacc3779.jpg

«Інтелект України» - впровадження системи розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей. (Всі предмети вивчаються за індивідуальними програмами, додатково введені предмети – Навчаємося разом і Еврика)

Педагогічна технологія "Росток". В основу Програми покладено діяльнісний підхід, який дає змогу організувати навчально-виховний процес через різноманітну творчу діяльність учнів в межах кожного навчального предмета, які інтегруються в цілісну систему, де використовуються напрями розвивальної роботи.