Шановні батьки!

Згідно з п. 2.5. Статуту Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області зарахування учнів до всіх класів Навчального закладу здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.
Відповідно до п. 3.6. Правил конкурсного приймання учнів до Харківської гімназії №144 конкурсне приймання учнів з інших навчальних закладівдо 5-9-х класів гімназії здійснюється на підставі результатів річного оцінювання при середньому балі навчальних досягнень за попередній клас не нижче достатнього рівня та за результатами 2-х конкурсних випробувань. Учні, які закінчили 4-й клас Навчального закладу на достатньому і високому рівні, мають право на зарахування до 5-го класу гімназії без проходження конкурсних випробувань. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 5-9-х класів гімназії, проводяться у формі диктанту з української мови та співбесіди з математики.
Станом на 23.08.2017 року відповідно до поданих заяв батьків та результатів конкурсних випробувань до 5-х класів вступили 100 учнів.
Згідно з рейтингом, складеним на підставі середнього балу навчальних досягнень за 4-й клас та результатів 2-х конкурсних випробувань для вступу до Харківської гімназії №144, учні рекомендовані до зарахування до відповідних 5-х класів гімназії (протокол від 23.08.2017 №4) та розподілені за класами таким чином:

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №4

засідання конкурсної приймальної комісії Харківської гімназії №144

від 23.08.2017

Зарахувати до 5-А класу:

1. Акжитова Всеволода Руслановича

2. Бривко Катерину Антонівну

3. Велікоданову Ксенію Геннадіївну

4. Гавриша Олега Олександровича

5. Грудину Катерину Михайлівну

6. Губар Ксенію Олегівну

7. Гулу Данила Віталійовича

8. Добрелю Данііла Олександровича

9. Євтушенка Даніїла Олександровича

10. Зайцева Ярослава Денисовича

11. Корнейка Єгора Євгеновича

12. Короля Дмитра Дмитровича

13. Короля Даніїла Олеговича

14. Коротецького Михайла Олеговича

15. Котлярова Данила Дмитровича

16. Кушніренко Єлизавету Андріївну

17. Лук'яненко Катерину Олександрівну

18. Любіву Діану Ігорівну

19. Макаренко Катерину Василівну

20. Макаренко Софію Станіславівну

21. Малихіну Катерину Геннадіївну

22. Малишева Ельдара Сергійовича

23. Овсепян Карину Артурівну

24. Офоху Даніела Обіна

25. Павлову Олесю Олександрівну

26. Перця Арсенія Станіславовича

27. Плоху Надію Сергіївну

28. Приталюка Данила Олександровича

29. Самойленко Аліну Романівну

30. Собкалову Вероніку Ігорівну

31. Суботіну Софію Михайлівну

32. Шахова Максима Костянтиновича

33. Шепеленко Єлізавету Олександрівну

Зарахувати до 5-Б класу:

1. Бакайкіна Альону Ігорівну

2. Буряка Євгенія Ігоровича

3. Вовка Євгенія Вячеславовича

4. Войтенко Лілію Володимирівну

5. Волкова Олега Сергійовича

6. Ворвихвоста Яна Романовича

7. Данченка Артема Андрійовича

8. Дмитрієву Софію Ігорівну

9. Засіда Артема Сергійовича

10. Корнілова Артема Сергійовича

11.Лошакову Богдану Вікторівну

12. Макаріну Вікторію Олексіївну

13. Маляревського Кирила Володимировича

14. Мельникову Анастасію Віталіївну

15. Нетьосіну Марію Олексіївну

16. Нечепоренка Назара Євгенійовича

17. Нікона Дениса Богдановича

18. Новицьку Анастасію Андріївну

19. Онищенко Вікторію Миколаївну

20. Пасічникова Ярослава Віталійовича

21. Савіна Гліба Олександровича

22. Савченко Марію Сергіївну

23. Самченка Ростислава Вадимовича

24. Сироватку Дар'ю Олександрівну

25. Смирнова Олексія Ігоровича

26. Токаря Дениса Богдановича

27. Трошина Федора Олексійовича

28. Філіпську Марію Олегівну

29. Фісун Анастасію Олександрівну

30. Хомиченко Валерію Юріївну

31. Ширмер Альбіну Олександрівну

32. Ширмер Дарину Олександрівну

33. Шульгу Ксенію Володимирівну

34. Ященка Вадима Романовича

Зарахувати до 5-В класу:
1. Богуславську Карину Олександрівну

2. Вахно Артема Олександровича

3. Вєдєньєву Єлизавету Михайлівну

4. Вялкову Єлизавету Вадимівну

5. Галузінського Вадима Андрійовича

6. Головіну Ксенію Володимирівну

7. Гринька Нікіту Андрійовича

8. Гришкова Назара Олеговича

9. Даниленко Дар'ю Дмитрівну

10. Демченка Івана Костянтиновича

11. Дмитрієва Вадима Андрійовича

12. Довбій Анну Костянтинівну

13. Єременко Марію Олександрівну

14. Жиліна Олександра Романовича

15. Імшенецьку Вероніку Олегівну

16. Кобищу Олександру Олександрівну

17. Кошеленко Єлизавету Юхимівну
18. Кухтенка Ярослава Олександровича

19. Лебединську Маргариту Ростиславівну

20. Мальчуженка Даніїла Миколайовича

21. Могильницьку Марію Віталіївну

22. Несвітайло Вероніку Віталіївну

23. Олександрова Андрія Ростиславовича

24. Первашова Артема Олександровича

25. Петрову Анастасію Олексіївну

26. Сенька Андрія Олексійовича

27. Скрипника Володимира Андрійовича

28. Смірнова Арсенія Євгеновича

29. Торосяна Кирила Ашот Суреновича

30. Усову Анастасію Олександрівну

31. Щетиніну Поліну Геннадіївну

32. Юр'єву Юлію Романівну

33. Ямпольську Марію Станіславівну

Директор О.М. Задорожна

Голова конкурсної

приймальної комісії Г.В. Яценко

Секретар комісії Ю.Ю. Козлова

Кiлькiсть переглядiв: 29