Районний семінар вчителів музичного мистецтва

2016-02-11

/Files/images/IMG_3167.JPG

11.02.2016 року у гімназії відбувся районний семінар вчителів музичного мистецтва за темою "Використання інноваційних технологій на уроках мистецтва як умова розвитку творчих здібностей учнів" На семінарі виступили Стародубцева О.К., методист РМЦ, Гончарова І.Ф., директор гімназії, Ерматова І.П., учитель мистецтва з доповіддю за темою семінару. Потім учасники семінару могли подивитися урок в 5-А класі за темою "Цирк- мистецтво, сповнене радості", на якому діти продемонстрували знання з історії створення циркового мистецтва, художні та музичні здібності. На завершенні семінару практичний психолог гімназії Суботіна Т.В. разом з Ерматовою І.П. провели майстер-клас з виготовлення пташки-бажання в межах арт-терапевтичного заняття.