« ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ – 2016»

2016-02-10

/Files/images/0902/л1.jpg

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначається 9 лютого 2016 року, Інститут модернізації змісту освіти МОН України ініціював Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

Метою проведення заходу є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету. Вчителі інформатики та учні нашої школи долучитися до акції. Активно проходили онлайн-курс цифрової грамотності Google для школярів з питань інтернет спілкування, роботи з інформацією в мережі Інтернет. Логічним завершенням навчання було проходження тестування для отримання сертифіката, який підтверджує успішне проходження навчання.

Дякуємо всім тим, хто підтримав Всеукраїнську акцію "Хвиля безпечного Інтернету - 2016"!

Школи-учасники Всеукраїнської акції Хвиля безпечного Інтернету

/Files/images/0902/Screenshot_1.jpg