• Новини ліцею

12 жовтня у 4-Б класі пройшов урок-зустріч з академіком НАН України О.О. Коноваленком.

2017-10-12

/Files/images/2017_/IMG_20171012_092132.jpg

12 жовтня у 4-Б класі (кл. керівник Мільшина Т.В.) пройшов урок-зустріч з академіком НАН України, керівником відділення низькочастотної радіоастрономії Радіоастрономічного інституту НАН України О.О. Коноваленком. Діти почули захоплюючу розповідь про вивчення всесвіту за допомогою радіотелескопів. Після виступу учні засипали науковця питаннями про Землю, інші планети, чорні діри, сучасні космічні дослідження. У кінці зустрічі на учнів 4-Б чекала приємна несподіванка: у подарунок діти отримали від Олександра Олександровича сучасний надпотужний бінокль, у який можна спостерігати за зоряним небом, зокрема Чумацьким Шляхом.