• Новини ліцею

Вітаємо учнів гімназії переможців Всеукраїнського конкурсу ІТ проектів iTalent

2018-12-25

/Files/images/2018/12/iTalent-season-4-photo-1-1040x693.jpg

22 грудня 2018 року в м. Києві відбувся фінальний етап конкурсу iTalent. Це перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років, який проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України. Суддями цього конкурсу є кращі фахівці провідних ІТ компаній України.

Фінал зібрав 90 самих талановитих юних ІТ-розробників та кіберспортсменів України, які пройшли відбір із майже 2000 учасників

Партнерами конкурсу виступили: національна мережа “Цитрус”, компанія MacPaw, компанія Grammarly, компанія INSART, Чайний дім Heritage, Національна волонтерська мережа клубів кодування для дітей Code Club Ukraine, Интернет магазин для геймерів “Zona51” та ультрасучасний клуб для геймерів ASUS CyberZone.

У фіналі учениця 7-В класу Харківської гімназії №144 Бушмакіна Дар’я здобула ІI місця у номінації "2D анімація", учень 9- А класа Тимченко Олексій здобув ІI місце у «Кіберспорті». Підготував учнів вчитель інформатики Шакуров Є.О..

Вітаємо учнів, батьків, вчителя та бажаємо нових перемог!