Проєкт "ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання"

2023-11-30

/Files/images/032017/photo_2023-11-30_17-25-34.jpg
Якісна організація дистанційного та змішаного навчання – це те, що може сприяти подоланню освітніх втрат учнів та учениць. Тому ГС "Освіторяі" за підтримки МОН УКраїни, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та і Уряду Японії запустила проєкт «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання» – безплатний курс для вчителів 1-11 класів усіх освітніх галузей, які хочуть навчитися сучасним технологіям дистанційного та змішаного навчання від експертів з України, США і Великої Британії. В результаті конкурсного відбору ГС "Освіторія" створила команду зі 100 учителів із всіх куточків України, які пройшли очне навчання у Києві з 27 по 29 листопада 2023 року.
Серед них і учитель фізики нашого ліцею Севастьян Оксана Юріївна. В результаті проходження онлайн-курсу та очного навчання, вона набула повноважень тренера проєкту «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання» та стане освітнім амбасадором у поширенні набутих знань серед вчителів - природничників Харківської області.