Зустріч з обдарованою молоддю Салтівського району

2024-01-15

/Files/images/032017/Beige Minimalist Happy Wedding Day Photo Collage.png
Голова Адміністрації Салтівського району Харківської міської ради Олексій Олександрович Топчій зустрівся з обдарованою молоддю району. Учасниками неформальної зустрічі стали учні та випускники закладів середньої та позашкільної освіти, вихованці спортивних шкіл, учасники гуртків, які у 2023 році стали переможцями престижних міжнародних та всеукраїнських конкурсів, а також батьки та представники районної батьківської ради. У залі районного Управління освіти зібралися справжні юні зірки науки, мистецтва та спорту, які, не зважаючи на складні воєнні умови, досягають професійних висот та гідно представляють місто та Україну.
Вітаємо ученицю 10-Б класу Куцевич Анну, яка за високі науково-дослідницькі досягнення отримала стипендію Харківського міського голови "Обдарованість" та була запрошена на зустріч.
Вітаємо Севастьян Оксану Юріївну, вчителя Ані, яка доклала багато зусиль, щоб досягти такого чудового результату.