• Новини ліцею

Вітаємо з перемогою у районній Виставці-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Весняні мрії»

2024-03-16

/Files/images/2024/Колаж весняні мрії.png
Вітаємо переможців районної Виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Весняні мрії"

I місце - Мовчан Ілля, учень 5-Б класу (учитель Кузьменко К.О.) за роботу "Повертайся живим";
I місце - Мигаль Євгенія, учениця 4-Г класу (вчитель Косачова Л.Є.) за роботу "Берегиня";
II місце - Левченко Марина, учениця 6-А класу (вчитель Борзова О.О.) за роботу "Незламна";
III місце - Лунгу Анна, учениця 8-Б класу (учитель Борзова О.О.) за роботу "Сімейні традиції"
Пишаємося нашими талановитими учнями та вчителями-наставниками!