Конкурсний прийом до 1-го класу 2014/2015 н.р.!

2014-04-14

Дети смотрят вверх

Інформація для батьків майбутніх першокласників
Прийом дітей ( віком не менше 6 років на 01.09.2014 )
в Харківській гімназії № 144 проводиться на конкурсній основі, за результатами співбесід, які проводяться з 1 квітня (понеділок і четвер з 15-00 до 17-00)
Після успішного проходження співбесіди батьки протягом наступних двох тижнів здають секретарю гімназії документи (в робочі дні, з 9-00 до 17-00)

У 2014-2015 навчальному році в Харківській гімназії № 144 будуть відкриті перші класи за профілями:

«Інтелект України» - впровадження системи розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей. (Всі предмети вивчаються за спеціаьними програмами, додатково введені предмети – Навчаємося разом і Еврика) –вчитель Прокаєва Л.І.

Математичний – предмет математики викладається за програмою Л.Г. Петерсон (поглиблений курс математики) – вчитель Мільшина Т.В.

Класи гуманітарної спрямованості – поглиблене вивчення англійської мови та предметів гуманітарного циклу – вчитель Маркова Л.М., Захарченко І.В.

Предмет англійська мова вивчається поглиблено в усіх класах за однаковою програмою.

Російська мова вивчається з другого класу як предмет

Презентація всіх програм буде проведена на батьківських зборах майбутніх першокласників 16 травня в 16-00.

19 травня в 16-00 буде проведено додаткове конкурсне тестування всіх бажаючих навчатися за програмою «Інтелект України» (окрім тих, хто проходив підготовку за програмою «Інтелект України» при гімназії)