/Files/images/032017/Bezhevyj-ta-Zelenyj-Dereva-Landshaftnyj-Dyzajn-Logotyp-kopiya.jpg.pagespeed.ce.a7aZpIajnn.jpg

Після повномасштабного вторгнення Російської федерації в Україну 24 лютого 2022 року проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої гостроти.
Агресор спрямовує військові злочини навіть проти дітей - загарбники свідомо мінують іграшки та блискучі предмети, які приваблюють увагою
У зв'язку з цим зростає актуальність проведення просвітницьких заходів з учнями різних вікових категорій. Ці знання можуть врятувати не одне життя!

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ:

"Мінна безпека не безпека: посібник для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами"

Ідеї для проведення виховних годин із правил поводження з вибухонебезпечними предметами.
Загадки на тему мінної безпеки для дітей молодшого віку.

Де найчастіше трапляються міни?

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ:
ДСНС показали міни, на які можна наштовхнутися в Україні
Обережно, вибухонебезпечні предмети! (рекомендації для батьків та дітей)
МВС України "як поводитись при виявленні невідомих предметів"
Соціальний ролик "Розмінування"
Мультфільм, який доступною мовою пояснює дітям основи захисту від потенційних загроз
Увага! Вибухонебезпечні предмети!
Урок з мінної безпеки
НАВЧАННЯ: СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ, КУРСИ, ПРОЄКТИ…
Безкоштовний курс «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів»

/Files/images/032017/6294ae941ae6c647139130.jpg