Телефон приймальні 725-16-72

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте дати своїй дитині якісну освіту, запрошуємо до нашого ліцею.

Прийом до ліцею здійснюється відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016

/Files/images/nternet/ліцей.png

ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ

2023/2024 навчальний рік

Ураховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу кабінетів, у старшій школі навчання організовується таким чином:

- у 10-Б та 11-Б класах з вивченням математики на профільному рівні;

у 10-А та 10-В класах із вивченням іноземної мови (англійської) на профільному рівні

у 11-А класі з вивченням історії України на профільному рівні

Освітня програма для початкової школи за педагогічною технологією

"Росток"

Мета. Формування здібностей до саморозвитку та самореалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу до навчання і виховання.

Актуальність. Створення розвивальних освітніх програм, зорієнтованих на формування здібностей до:

- самоорганізації;
- самонавчання;
- саморозвитку.

Основні завдання проєкту:

- підвищення рівня фізичного, психічного, морального, інтелектуального, духовного і творчого розвитку учнів у процесі організації активної діяльності на основі інтеграції;

- гуманізація й екологізація змісту, педагогічних технологій і методів навчання, реалізованих у науковому та навчально-методичному забезпеченні педагогічного процесу школи

Посилання на сайт підтримки проєкту «Росток»

Освітня програма початкової школи «Педагогічна технологія «Росток» цикл І (1–2 класи)

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЄКТ

«Інтелект України»

Мета всеукраїнського науково-методичного проєкту «Інтелект України» - впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді.
Нормативна база проєкту – накази Міністерства освіти і науки України № 1218 від 30.12.08 р. та № 898 від 28.09.09 р. Наказом № 925 від 04.10.10 «Про розширення бази експериментального впровадження науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» надано статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня Харківській ліцей № 144.
Науковий керівник проєкту – доктор педагогічних наук, професор Ірина Володимирівна Гавриш.
У межах проєкту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:
· Розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики.
· Сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу.
· Вільно спілкуватися іноземними мовами.
· Сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»).
· Сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаймося разом»)