До уваги батьків майбутніх першокласників!

Заклади загальної середньої освіти міста Харкова з 10 січня 2024 року розпочинають приймання заяв батьків майбутніх першокласників.
Освіта — це запорука сильного і впевненого у собі суспільства, його міцний фундамент, надія на те, що країна вистоїть і зміниться на краще, віра в те, що нам і надалі буде чим пишатися. Місто працює над створенням умов безпеки для навчання. Харків – особливе місто. Ми впевнені – з усіма викликами харківські школи впораються. Маленькі харків’яни, ми чекаємо на вас! Ви – наша надія на майбутнє! Пропонуємо інформацію про умови приймання дітей на навчання до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Харкова. https://t.me/batkivska_rada

Шановні батьки! Розпочинається прийом заявок до першого класу комунального закладу «Харківський ліцей № 144 Харківської міської ради» у 2024/2025 навчальному році.

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, Ви можете оформити заявку в електронному вигляді на сайті https://school.isuo.org/ «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» та додати сканкопії всіх необхідних документів:
- Свідоцтва про народження дитини;

-Медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідки учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженого Наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року №682;

-Карти щеплення;

-Документа, що підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків на території обслуговування ліцею (відповідно до листа-роз’яснення МОН України від 08.05.2018 №1/9-282)

-Довідки ВПО та подібних документів;

-Всі графи в заявці обов’язкові для заповнення українською мовою без помилок. Відповідальність за надання достовірної інформації полягає на батьків. Ваші заявки будуть попередньо опрацьовані при наявності всіх сканкопій документів.

/Files/images/0611/395191418.gif

Звертаємо Вашу увагу на те, що очне підтвердження заявки оригіналами документів в ліцеї (квітень-травень) стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю із керівництвом закладу загальної середньої освіти. Для цього необхідно:

- Надати посвідчення особи. (Заяву можуть подати тільки батьки або особи, які їх замінюють);

- Надати оригінали документів (свідоцтво про народження дитини, документи, що підтверджують право на першочергове зарахування, медичну довідку за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженою Наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року №682; карта щеплень)

- Підписати заяву на прийом дитини до першого класу та згоду на обробку персональних даних дитини в електронних базах та (за бажанням) згоду на фото/відеозьомку дитини.

Порядок зарахування

Відповідно до Наказу МОН України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

1) 1 червня 2023 року наказом по ХЛ №144 зараховуються всі діти, які мають право на першочергове зарахування, після чого та сайті гімназії оприлюднюється кількість вільних місць;

Право на першочергове зарахування мають такі діти:

- які проживають на території обслуговування гімназії:
вул. Гвардійців - Широнінців - 50/29, 50, 50-а, 50-в, 52, 54, 54-а, 58, 60, 62, 70, 70-б, 72, 72-а, 74-б, 74-г;
вул. Героїв Праці - 29, 31-а, 31-б, 33-г, 33-д;
вул. Бучми - 28/64, 30-а, 30-б, 30-в, 30-г.
- є рідними братами/сестрами дітей, які здобувають освіту в ХЛ №144;

- є дітьми працівників ХЛ №144;

У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено своєчасно батьками, то діти можуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця.

2) Упродовж 1-15 червня заяви про зарахування не приймаються;
3) До 15 червня 2023 року включно зараховуються інші діти на вільні місця (відповідно до проєктної потужності гімназії) за результатами жеребкування та за умови надання оригіналів документів;
4) Кожна дитина може бути зарахована наказом тільки до однієї школи України. Якщо ви подали заявки до декількох шкіл, то до 15 червня ви маєте визначитись та обрати один навчальний заклад та повідомити інші про зняття вашої заявки.
5) Розподіл дітей по класах проводить адміністрація ліцею з урахуванням можливостей ліцею та побажанням батьків;

Проєктна потужність ХЛ №144

Відповідно до Проєкту №222-1-126 (типового) проєктна потужність Харківського ліцею №144 – 1176 учнів, що дозволяє у 2023/2024 навчальному році відкрити 3 перших класи по 28 учнів в кожному (усього 84 місць).

Інформація для батьків майбутніх першокласників

/Files/images/99bedacc3779.jpg

Освітні програми

Навчання майбутніх першокласників планується за освітніми програмами Нової української школи:

- Типовою освітньою програмою для 1-4 класів під керівництвом Савченко О.Я.;

- Нетиповою освітньою програмою для 1-4 класів закладів загальної середньої освіти «Інтелект України» (автор І.В.Гавриш);

- Нетиповою Освітньою програмою для 1-4 класів початкової школи за педагогічною технологією «Росток» (автор Т.О.Пушкарьова)