Відповідно до Проєкту №222-1-126 (типового) проєктна потужність Харківського ліцею №144 – 1176 учнів, що дозволяє у 2023/2024 навчальному році відкрити три перших класи по 28 учнів в кожному (усього 84 місць)

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, Ви можете оформити заявку в електронному вигляді на сайті https://school.isuo.org/ «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» та додати сканкопії всіх необхідних документів:

- Свідоцтва про народження дитини;

-Медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідки учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженого Наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року №682;

-Карти щеплення;

-Документа, що підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків на території обслуговування гімназії (відповідно до листа-роз’яснення МОН України від 08.05.2018 №1/9-282)

-Довідки ВПО та подібних документів;

-Всі графи в заявці обов’язкові для заповнення українською мовою без помилок. Відповідальність за надання достовірної інформації полягає на батьків. Ваші заявки будуть попередньо опрацьовані при наявності всіх сканкопій документів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що очне підтвердження заявки оригіналами документів в ліцеї (квітень-травень) стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю із керівництвом закладу загальної середньої освіти. Для цього необхідно:

- Надати посвідчення особи. (Заяву можуть подати тільки батьки або особи, які їх замінюють);

- Надати оригінали документів (свідоцтво про народження дитини, документи, що підтверджують право на першочергове зарахування, медичну довідку за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженою Наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року №682; карта щеплень)

- Підписати заяву на прийом дитини до першого класу та згоду на обробку персональних даних дитини в електронних базах та (за бажанням) згоду на фото/відеозйомку дитини.

З метою уникнення зайвих питань та скорочення часу прийому документів, попередньо ознайомтеся з Наказом МОН України від 05.05.2018 року №367 «Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Індивідуальні консультації психолога ліцею Рульової Тетяни Віталіївни щодо психологічної готовності дитини до навчання (за згодою батьків) проводяться за попереднім записом за тел. 097-931-84-47