/Files/images/2019/96930284.png

Літо – це час втілення своїх планів, задоволення індивідуальних інтересів в особистісно значущих сферах діяльності, розваг, свободи вибору, набуття нового життєвого досвіду.

Відпочинок. Табір. Літні канікули. Для дітей – це радість, змога пізнати себе і навколишній світ, зустріти нових друзів, добре відпочити, набратися сил і здоров’я.

Табір – це новий світ дитини, нехай і тимчасовий, але дуже важливий. Це сфера активного відпочинку, різноманітна суспільно значуща діяльність, відмінна від типової повчальної, дидактичної, словесної діяльності в умовах природи й унікальності літнього канікулярного часу. Тут немає відмінників і невстигаючих, ледарів . Всі діти мають рівні права.

Режим дня табору відпочинку з денним перебуванням «Довкілля»:

8.30 Прийом дітей. Лінійка.
8.45 Зарядка
9.00 Сніданок
10.00 – 10.15 Профілактичні бесіди з попередження дитячого травматизму та правил поведінки в таборі
10.15 – 12.30 Виховні заходи (екскурсії, культпоходи, спортивні змагання, прогулянки тощо).
12.30 – 13.00 Санітарна годинна
13.00 – 14.00 Обід
14.00 – 14.30 Заняття за інтересами. Підведення підсумків роботи за день. Повернення додому.

Фотозвіти:

Відкриття табору відпочинку "Довкілля"

"Музей наукових відкриттів"

"Музей іграшок"

Конкурс "Євробачення" у таборі

Відвідування пожежної станції

Майстер-клас "Техніка купаж"

Мовні загони у таборі "Довкілля"

Літні пригоди у таборі "Довкілля"

Яскраве літо або 2-й тиждень у таборі

Профорієнтаційн проект "Профі LooK"

Мандрівна наука від Ранок Креатив