Учнівське самоврядування

Участь членів дитячо-юнацького об’єднання «Берегиня» у прийнятті рішень, формування поваги до різних поглядів, оцінка альтернатив і наслідків сприяє процесу демократизації відносин.

Статут
учнівського самоврядування
Харківського ліцею № 144

1. Загальні положення

1.1. Учнівське самоврядування Харківського ліцею регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів: Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, Законів України "Про освіту", "Про громадянські організації", Статуту гімназії.
1.2. Учнівське самоврядування пропагандує дружні взаємини та співпрацює з різними громадськими об'єднаннями на принципах взаємоповаги і незалежності; співпрацює з батьками і педагогами.
2.Члени учнівського самоврядування, їх права та обов'язки:
2.1. Всі члени організації мають рівні права:
- брати участь у всіх заходах, що проводяться організацією;
- вносити свої пропозиції та відкрито висловлювати свої думки стосовно проблем, що вирішуються.
-2.2. Всі члени учнівського самоврядування мають обов'язки:
- впроваджувати в життя рішення керівних органів учнівського самоврядування, які прийняті на підставі загальної згоди.

Річний цикл традиційних справ

Свято Першого дзвоника