/Files/images/01 Баранова Т.В..jpg

Тамара Володимирівна Баранова - учитель правознавства, працює в гімназії понад 30 років. Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Тамара Володимирівна активно впроваджує методи інтенсивного навчання, які значно підвищують ефективність уроків та поліпшують якість знань учнів. Використовує методи компетентнісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу. Формує в учнів навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Використовує нестандартні форми проведення уроків.

На її уроках панує творча, доброзичлива атмосфера, її учні намагаються самостійно досліджувати цікаві для них проблеми, використовуючи додаткові матеріали.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями. Така діяльність досягла своїх відзнак: 12 учнів стали переможцями міських, Всеукраїнських турнірів, обласних (ІІІ етап), Всеукраїнських (ІV етап) олімпіад з правознавства, 6 учнів стали переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У 2016/2017 навчальному році учень Тамари Володимирівни став призером ІV етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Щороку випускники Баранової Т.В. вступають до вищих навчальних закладів на юридичний факультет не тільки в Україні, а і за кордоном.

Вчитель має високий рівень загальної культури, користується авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.

/Files/images/0001 Баранова Т.В..jpg /Files/images/0001 Т.В. Баранова.jpg

Досягнення учнів