Скибін Олександр Іванович - керівник МО

/Files/images/Скібін О.І..jpg

1. Освіта: вища,закінчив Харківський державний університет ім. Горького, історичний факультет.

2. Предмет: історія, економіка, правознавство, суспільствознавство (Людина і суспільство)

3. Педстаж: 26 років.

4. День народження: 25 березня 1958 року.

5. Улюблений афоризм: «Я тот же, что и был и буду весь мой век: ни червь, ни дерево, ни раб – но человек!» А.Радищев.

6. Захоплення: політика, футбол, квіти.

7. У гімназії я люблю: учнів і адміністрацію за те, що вони мене розуміють.

8. Мені не подобається: авторитарне керівництво за визначенням.

9. Хочу, щоб: державні службовці не заважали працювати.

10. Педагогічне кредо: Пріоритетною задачею вважаю виховання думаючої, внутрішньо вільної особистості, здатної формувати й аргументовано відстоювати власну точку зору, ставити перед собою цілі і знаходити ефективні шляхи їхнього досягнення.

11. Педагогічний почерк (напрямок педагогічної діяльності): Розвиток у школярів критичного мислення, яке припускає уміння бачити проблеми, знаходити нестандартні рішення, піддавати рефлексії власну інтелектуальну діяльність, аналізувати свої дії і виявляти допущені помилки. Готовність відмовитися від свого рішення на користь більш ефективного, відкритість для нових ідей, уміння робити об’єктивні висновки, що обумовлює розуміння неоднозначності світу.

На основі даної педагогічної філософії будуються принципи моєї викладацької діяльності:

· створення і підтримка високого рівня пізнавального інтересу і самостійної розумової активності учнів;

· реалізація принципу співробітництва на уроці, школярі співавтори навчального процесу;

· створення умов, що дозволяють у максимальному ступені розкрити здібності учнів;

· реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчанні і вихованні.

12. Досягнення: високий рівень знань, який показали учні під час зовнішнього тестування у 2007, 2010 роках; перемога у районному та міському конкурсах «Учитель року» у 2005 році; підготовка переможців районних та обласних олімпіад з історії та економіки, районного та обласного етапів МАН, турнірів юних істориків та юних економістів; почесна грамота міністра освіти.