/Files/images/144s_vu_Шпаковская О.Н.jpgШПАКОВСЬКА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
• учитель української мови та літератури
• спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
• закінчила у 1998 році ХДУ, філологічний факультет
• в гімназії з 1993 року
Шпаковська Ольга Миколаївна - допитливий та уважний до дітей педагог, який володіє сучасними методиками викладання та має свій педагогічний почерк, черпає наснагу у співпраці з учнями. Із 2002 року Шпаковська О. М. працює над методичною темою «Види робіт з розвитку зв’язного мовлення на особистісно-орієнтованому уроці», що дозволяє вдосконалювати правильне, виразне, образне мовлення учнів, збагачувати словниковий запас школярів у процесі практичної діяльності та сприяє побудові чіткого і зрозумілого висловлювання. Протягом 2003-2009 років учителем проведено ряд відкритих уроків, зроблено кілька виступів на педагогічних радах гімназії, районних семінарах і конференціях м/о вчителів української мови та літератури. Учні Шпаковської О. М. на районних та обласних олімпіадах і конкурсах посідають призові місця, за що вчителя неодноразово нагороджено грамотами Московського РУО та ГУОН:Вольська В. – ІІ місце (2005р.), переможець конкурсу МАН у секції укр.мови;Шевченко С. - І місце в обласному конкурсі ім. П.Яцика (2006-2007н.р );Шевченко С.- ІІІ місце в обласному конкурсі ім. П.Яцика (2007-2008н.р 2008-2009н.р ); І місце в обласній олімпіаді ( 2008-2009 н.р.)Тимченко А. – ІІІ місце в районній олімпіаді (2007-2008н.р.). У 2008 році пройшла курси за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів згідно з державним стандартом загальної середньої освіти, отримала сертифікат, який дозволяє впроваджувати цю методику на уроках.