/Files/images/Яценко.JPGЯЦЕНКО ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА
• учитель української мови та літератури, французької мови
• спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
• закінчила у 1999 році ХДПУ ім. Г.С. Сковороди, факультет української мови та літератури
• педагогічний стаж 15 років
• в гімназії з 1998 року

День народження:
12 березня 1976 року.
Улюблений афоризм: “Порада – це завжди сповідь” (Андре Моруа).
Захоплення: театр.
У гімназії я люблю: спілкування з учнями, відкриття їхніх талантів.
Хочу, щоб кожен учень реалізував свою заповітну мрію.

Педагогічне кредо:

Уважно слухай все, що учень скаже,
Відчуй і зрозумій, підстав крило.
Гордіїв вузол будь-який розв’яже
Співпраця плідна і душі тепло.

Педагогічний почерк:
забезпечення ситуації успіху на уроках через упровадження інноваційних технологій, зокрема методу проектів, ігрових прийомів та технологій.

Г.В.Яценко – творчий, відповідальний, вдумливий учитель, який володіє різними методиками сучасного уроку, активно використовує інноваційні методи та прийоми навчання. Ганна Володимирівна проводить уроки у відповідності до вимог сучасного уроку, застосовує на уроках ігрові та творчі прийоми. Навчально-пізнавальна діяльність учнів стимулюється не лише засобами цікавого матеріалу й різноманітними методами його подачі, а також характером стосунків, які затверджує педагог у процесі навчання.

Яценко Г.В. постійно працює над підвищенням власного педагогічного рівня.
* У грудні 2006 року пройшла курси за програмою «Intel® Навчання для майбутнього” з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів згідно з державним стандартом загальної середньої освіти, отримала сертифікат № 505/х РТ, який дозволяє впроваджувати цю методику на уроках.
* На базі Харківського національного економічного університету взяла участь в апробації та проходила навчання з використання програмного продукту «Навчально-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми» для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого у системі управління навчанням «Moodle» 07.04.2010 – 31.05.2010 року (сертифікат, диплом).
* Брала участь у навчально-методичному семінарі з питань запровадження системи дистанційного навчання шляхом використання модуля тестування «Easy Test» інформаційно-освітньої платформи «EDUkIT», який проходив у Східноукраїнській філії Міжнародного Соломонового університету 09.11.2010 – 30.11.2010 року (сертифікат).
На районному семінарі вчителів української мови та літератури 20 квітня 2005 року провела відкритий урок української літератури у 8 класі за темою «Жінка-патріот чи зрадниця? (образ Роксолани з однойменного роману П.А.Загребельного)».
На районному семінарі для молодих вчителів української мови та літератури 16 лютого 2011 року провела відкритий урок української літератури у 8-А класі за темою "М.М.Коцюбинський. Огляд життя і творчості. Повість "Дорогою ціною"".
Учитель великого значення надає роботі з обдарованими дітьми. Досягнення учнів дивіться на сторінці "Мої учні - моя гордість"
Нагороди і відзнаки:
Грамоти Управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за якісну підготовку учнів і активну участь в організації та проведенні ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (2011/2012; 2012/2013; 2013/2014;);
Диплом І ступеня за перемогу в міському етапі конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова в номінації «Українська мова та література» (06.06.2011);
Подяка від видавництва «Грані-Т» учаснику Всеукраїнського конкурсу на кращий конспект уроку з позакласного читання у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2011/2012 навчальному році;
Дипломи ІІ ступеня за роботу «Сучасний інноваційний урок української літератури (метод проектів)» та співавторство в колективній роботі методичного об’єднання вчителів української мови та літератури гімназії «Проектна технологія на уроках української мови та літератури» на ХVІІ Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій 25.03.2010 року; ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­
Грамота Управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за якісну підготовку переможця районного етапу Х Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (2009/2010);
Диплом
Департаменту світи Харківської міської ради за вагомий внесок у реалізацію проекту з апробації програмного проекту «Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми», побудованої у системі управління навчанням Moodle (31.05.2010).
Додаткова інформація:
* Взяла участь у Харківському міському фестивалі «Молода поезія» (09.04.2010 року) та у ІІ (обласному) турі конкурсу-огляду молодих письменників «Молода Слобожанщина» (22.05.2010 року);
* З 2011 року є координатором Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» у Харківській гімназії №144;
* З 2014 року керівник методичного об’єднання вчителів української мови та літератури «Обрії» у Харківській гімназії №144;
* автор слів гімну Харківської гімназії №144, поетичних презентацій учнів-учасників конкурсу «Учень року».
Запрошую переглянути такі сторінки:
Мої учні - моя гордість
Уроки української мови