Позакласні заходи з української мови та літератури

Щороку в Харківській гімназії №144 святкуємо День української писемності та мови.
/Files/images/Рисправопис.png
У межах цього дня між учнями 8-А та 8-В класами було проведено вікторину «Чого навчає нас “Правопис”?». З матеріалами можна ознайомитись тут. Переможцями стали учні 8-В класу, які були нагороджені книгами (І.П. Ющук. Практикум з правопису української мови); учні 8-А класу отримали заохочувальний приз (Л.А. Шевелєва. Український правопис у таблицях).
Із сценарієм можна ознайомитись у вкладенні внизу сторінки
/Files/images/Рискозаки.png
Однією з найбільших подій для учнів гімназії є загально шкільний конкурс «Козацькі розваги», під час якого можна поглибити свої знання про козаків-запорожців.
Сценарій такого заходу ви можете знайти у вкладенні внизу сторінки.
Після вивчення народних та літературних казок у 5 класі проходить «Бал казкових героїв». Запрошуємо всіх на бал (дивіться сценарій заходу у вкладенні внизу сторінки)