Батуліна Світлана Іванівна

/Files/images/Батуліна С.І._клр_081.jpg

1. Освіта: середня спеціальна.
  2. Предмет: початкове навчання.
  3. Кваліфікація: спеціаліст.
  4. Педстаж: 29 років.
  5. День народження: 03.07 1961.
  6. Улюблений афоризм: «дійти до кожного учня».

Люблю читати, люблю свою професію. Вважаю, що діти, приходячи до школи, повинні отримувати радість від навчання. Тільки Добро і Радість роблять людину великою, якою не була б вона маленькою. Тому ми, вчителі, повинні мати багато любові, благородства, терпіння. Впевнена, що кожен урок має сіяти в дитячих душах Добро та Красу, формувати людяне в людині.

Досягнення:

Вже декілька років викладаю математику за експериментальною Л.Г.Петерсон. Думаю, що вона дає великі результати у навчанні. У 20007-2008 навчальному році мої учні брали участь у багатьох олімпіадах, де посідали призові місця:

1. Районний тур міжпредметної олімпіади «Путівка в науку» - Миколаїв Олег 2 місце.2
  2. Ломоносівський турнір – 1 та 2 місця з математики та української мови.Якщо запитати у вчителя про його головні досягнення, навряд почуєте розповідь про техніки, прийоми, методики. Учні – ось ті, заради кого, для кого і разом з ким ми працюємо.

Три уроки з етики увійшли до збірки Християнська етика в українській культурі: Посібник для вчителів етики / К.М.Слесик, О.С.Філоненко, О.В.Фомін та ін..; За заг. Ред. К.М.Слесик. – Харків: ХОНМІБО, 2008. – 164 с.