Косачова Людмила Євгенівна

/Files/images/Косачова Л.Є._клр_081.jpg

1. Освіта: вища, Харківське педагогічне училище 1988р., ХДПУ ім.. Г.С.Сковороди 1993р.
  2. Предмет: початкове навчання.
  3. Педстаж: 14 років.
  4. Кваліфікація: спеціаліст першої категорії.
  5. День народження: 18.06.1969
  6. Улюблений афоризм: «Дивлячись на світ, неможна не дивуватися!»

Косачова Людмила Євгенівна має достатню теоретичну та методичну підготовку, досконало володіє сучасними формами і методами навчання. Їй властиві глибокі знання програмного матеріалу. До роботи ставиться відповідально. В процесі роботи враховує вікові особливості дітей. Намагається викликати інтерес до навчання, турбується про розвиток індивідуальних здібностей учнів і зміцнення учнівського колективу. Працює над розвитком природних здібностей обдарованих дітей, що має свої результати. Так її учениця Волобуєва Аліна у 2007 році посіла 6 місце у районному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, учні брали активну участь у конкурсі «Кенгуру», Гапоненко Марія отримала золотий сертифікат, ще 9 учнів – срібні сертифікати. Високі результати показали учні і в інтелектуальному турнірі імені М.В.Ломоносова: Анорує Дженніфер Аданна – диплом І ступеня з математики, ІІ ступеня з російської мови, Самченко Катерина – диплом ІІІ ступеня з математики. Активно працює у творчій групі вчителів по впровадженню курсу «Я і Україна. Довкілля». Має власні методичні розробки. Працює над методичною проблемою «Формування фонетичної та орфоепічної компетентностей учнів». Вільно володіє українською мовою, має навички роботи на комп’ютері.