Яськова Людмила Михайлівна – керівник МО

/Files/images/Яськова Л.М._клр_092.jpg

1. Освіта: вища, закінчила у 1987 році Харківський Державний Педагогічний Інститут ім. Г.С.Сковороди, факультет педагогіки і методики початкового навчання.
  2. Предмет: початкове навчання.
  3. Педстаж: 22 років, у гімназії з 1987 року.
  4. Кваліфікація: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.
  5. День народження: 10.11.1965 року.
  6. Улюблений афоризм: «…никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами всё дадут!» (М.Булгаков «Мастер и Маргарита»)
  7. У гімназії люблю: дітей, поважаю колег-однодумців.
  8. Мені не подобається: заповнювати велику кількість , по-більшості, мало потрібних паперів, виконувати нудну, однотипну роботу.
  9. Хочу, щоб: людей цінували за їх вчинки, роботу, а не за кількістю вчасно написаних папірців і сказаних слів.
  10. Педагогічне кредо: «Плохой учитель преподносит истину, хороший – учит её находить.» (А. Дистервег).

Яськова Людмила Михайлівна володіє методикою сучасного уроку, має свій педагогічний почерк, відгукується на інновації в навчанні, активно співпрацює з учнями і батьками. Постійно бере участь у роботі теоретичних і практичних семінарів. Вже 10 років є керівником науково – методичної кафедри початкових класів «Джерельце»., учасником методичних об’єднань учителів початкових класів. Приймала участь у семінарі, проведеному у Харківській гімназії № 144 для заступників директорів шкіл І ступеня у 2007 – 2008 навчальному році.

З 2005 року працює над проблемою «Викладання математики на основі технології діяльнісного методу за авторською програмою Л.Г.Петерсон. Діти постійно приймають активну участь у творчих конкурсах і олімпіадах, де посідають призові місця:

• Шевченко Світлана – ІІІ місце в районному і обласному турах міжпредметної олімпіади «Путівка в науку» (2004-2005 н.р.);
  • Півторак Катерина – І місце з математики в Ломоносівському турнірі (2007-2008 н.р.);
  • Верещака Єгор - ІІІ місце з Української мови в Ломоносівському турнірі (2007-2008 н.р.);
  • Півторак Катерина – ІІ місце з математики в Ломоносівському турнірі (2008-2009 н.р.);
  • Півторак Катерина – І місце в районному турі міжпредметної олімпіади «Путівка в науку» за математичним напрямком, Диплом «Кращий аналітик» в обласному турі міжпредметної олімпіади «Путівка в науку» (2008-2009 н.р.).
  • В Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» серед 11 учасників – 4 вищих результати (2007-2008 н.р.);
  • У Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок» з шести учасників – 4 отримали по два срібні сертифікати (2008-2009 н.р.)

За якісну підготовку учнів і активну участь в організації та проведенні районної міжпредметної олімпіади школи І ступеня «Путівка в науку» нагороджена грамотою РУО у 2005 році. За ІІІ місце в районному огляді-конкурсі робочих місць у навчальних кабінетах нагороджена грамотою РУО у 2004 році.

Яськова Л.М. разом з Новожиловою М.О. є автором-укладальником Настільної книги молодого вчитель початкової школи. – Х.: Вид-во «Ранок», 2009. А також Один з уроків входить до збірки «Нетрадиційні уроки в початковій школі 4 кл. – Харків, ТОРСІНГ ПЛЮС, 2007.