Татаринова Вікторія Миколаївна

/Files/images/Татарінова В.М._клр_071.jpg

• учитель початкових класів;
  • спеціаліст першої кваліфікаційної категорії;
  • закінчила ХДПУ ім. Г.С. Сковороди, педагогіка і методика початкового навчання;
  • педагогічний стаж 18 років

Вікторія Миколаївна має достатню теоретичну та методичну підготовку, досконало володіє сучасними формами і методами навчання. Їй властиві глибокі знання програмного матеріалу. До роботи ставиться відповідально. В процесі роботи враховує вікові особливості дітей. Прищеплює інтерес до навчання, турбується про розвиток індивідуальних здібностей учнів і зміцнення учнівського колективу. Використовує різноманітні форми та методи навчальної діяльності для створення атмосфери зацікавленості кожного учня в результатах всього класу. Працює над розвитком природних здібностей обдарованих дітей, що має свої результати. Її учні брали участь у конкурсах «Колосок» та «Кенгуру». Активно працює у творчій групі вчителів по впровадженню курсу «Математика» авт. Петерсон. Має власні методичні розробки: Тексти для списування у початкових класах. У методичному віснику РУО опублікована стаття «Фізичне виховання в сім’ї. Загартування дітей». Працює над методичною проблемою «Дидактичні ігри на уроках рідної мови». Співпрацює з батьками, надає їм допомогу у навчанні, вихованні, розвитку дітей. Вільно володіє українською мовою, має навички роботи на комп’ютері.