Калабухіна Галина Олексіївна

• учитель початкових класів;
  • спеціаліст першої кваліфікаційної категорії;
  • закінчила у 1981 році Харківське педагогічне училище, в 1988 році ХДУ ім.. О. М. Горького, геолого-географічний факультет;
  • педагогічний стаж 28 років;
  • в гімназії з 2007 року.

Калабухіна Г. О. має глибокі теоретичні знання, достатній досвід роботи з дітьми молодшого шкільного віку, що дозволяє вчителю здійснювати навчання на творчому рівні. Добре володіє ефективними методами і формами організації навчально-виховного процесу. Добивається глибокого засвоєння програмного матеріалу усіма учнями. Окремо працює з обдарованим дітьми. В процесі роботи враховує вікові особливості дітей.

Галина Олексіївна постійно турбується про розвиток індивідуальних здібностей своїх вихованців, веде роботу з формування і розвитку позитивної мотивації навчально-пізнавальної діяльності, розвитку пам’яті, мислення, уваги.

Калабухіна Галина Олексіївна постійно прагне до самовдосконалення, творчо працює над методичною темою «Формування цілісного світогляду учнів початкової школи засобами інтеграції навчального матеріалу», брала участь у показі системи виховної роботи з молодшими школярами в рамках районного семінару заступників директорів шкіл І ступеня.